Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miejski w Nysie

Kolorowy pasek

Nysa, ul. Lazurowa - nieruchomość gruntowa niezabudowana

BURMISTRZ NYSY

ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Nysie, obręb Zamłynie, w rejonie ul. Lazurowej.


Szczegółowy opis nieruchomości, warunki udziału w przetargu oraz terminy,  zostały zawarte w  załączonym ogłoszeniu (plik: "ogłoszenie.pdf")


 INFORMACJA O ODWOŁANIU I PRZETARGU USTNEGO NIEOGRANICZONEGO

                

Działając na podstawie art. 38 pkt. 4, Ustawy o gospodarce nieruchomościami z dnia      21 sierpnia 1997 r., (t.j. Dz. U. 2020 r., poz. 65 z dnia 15.01.2020r.), Burmistrz Nysy odwołuje przetarg nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Nysie, obręb Zamłynie, w rejonie ul. Lazurowej.

                  Przyczyną odwołania jest konieczność ustanowienia służebności przesyłu na rzecz Wodociągów i Kanalizacji „AKWA” Sp. z o.o. w Nysie, która polegać będzie na ograniczeniu sposobu użytkowania części przedmiotowej nieruchomości w zakresie istniejącej na działce magistrali wodociągowej O800 oraz kolektora sanitarnego O150 wraz z pasem eksploatacyjnym poprzez każdorazowe udostepnienie nieruchomości przedsiębiorcy, w celu wykonania niezbędnych robót związanych z eksploatacja, konserwacją, modernizacją, remontami, usuwaniem awarii, z obowiązkiem każdorazowego przywrócenia nieruchomości do stanu poprzedniego.

W załączeniu pełna treść uniewaznienia - plik: odwołanie przetargu.pdf

Załączniki

Ogłoszenie (1.1MB) Zapisz dokument Pokaż dokument
Odwołanie przetargu (714.5kB) Zapisz dokument Pokaż dokument

Metadane

Źródło informacji:Andrzej Lis
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Andrzej Lis
Data wprowadzenia:2019-12-13 07:54:50
Opublikował:Andrzej Lis
Data publikacji:2019-12-13 07:58:54
Ostatnia zmiana:2020-01-22 12:34:12
Ilość wyświetleń:996