Dane teleadresowe

BIP Nyskiej Energetyki Cieplnej - Nysa Sp. z o.o. od dnia 11 kwietnia 2016 roku prowadzony jest na stronie http://nec-nysa.bip.gov.pl/               


Sekretariat :
 

Bogumiła Dębicka, tel. 77 40 17 107

e-mail:   sekretariat1@nec.nysa.com.pl       necnysa@nec.nysa.com.pl        b.debicka@nec.nysa.com.pl

 

Dział Obsługi Odbiorców :

Halina Zinkiewicz - Specjalista ds. obsługi odbiorców, tel. 77 40 17 102

e-mail:   h.zinkiewicz@nec.nysa.com.pl

Mirosław Radziejewski  - Starszy inspektor ds. rozliczeń z odbiorcami, tel. 77 40 17 103

e-mail:   m.radziejewski@nec.nysa.com.pl

 

Dział Kadr :

Danuta Kot - Specjalista ds.  pracowniczych i administracyjno-socjalnych, tel. 77 40 17 106

e-mail:   d.kot@nec.nysa.com.pl

 

Dział Produkcji :

Kierownik działu  Waldemar Hasiak, tel. 77 40 17 120

e-mail:   w.hasiak@nec.nysa.com.pl

 

Dział Przesyłu :

Kierownik działu  Andrzej Gibas, tel. 77 40 17 140

e-mail:   a.gibas@nec.nysa.com.pl

 

Dział Logistyki :

Kierownik działu  Jan Ulman, tel. 77 40 17 130

e-mail:   j.ulman@nec.nysa.com.pl

 

Zamówienia Publiczne:

Janusz Horodyski - Specjalista ds. zamówień publicznych, tel. 77 40 17 145

e-mail:   j.horodyski@nec.nysa.com.pl

 

Laboratorium:

Krystyna Wygoda, tel. 77 40 17 123

 

Informację wytworzył lub odpowiada za treść Mirosław Radziejewski dnia 11.04.2016
Opublikowana przez Magdalena Wacławczyk dnia 11.04.2016. Odsłon 280, Wersja 3drukuj
Wersja : 1 2 3 
Początek strony