Zamknij okno Drukuj dokument

Giblak Robert - Naczelnik - pok. 22 - tel. 77 4080562 - r.giblak@www.nysa.pl

 

RL - Komórka Rolnictwa

Baziuk Michał                      Inspektor             pok. 28     77 4080546 m.baziuk@www.nysa.pl
Urbaniak-Szwarc Aneta Podinspektor pok. 20 77 4080577 a.urbaniakszwarc@www.nysa.pl
Wargocka Magdalena Podinspektor pok. 20 77 4080577 m.wargocka@www.nysa.pl

OŚ - Komórka Ochrony Środowiska

Jaroszek Małgorzata     Inspektor pok. 26 77 4080548 m.jaroszek@www.nysa.pl
Lewicki Łukasz Inspektor pok. 26 77 4080548 l.lewicki@www.nysa.pl
Skakuj Joanna Inspektor pok. 27 77 4080523 j.skakuj@www.nysa.pl
Tyczyńska Izabela Podinspektor pok. 21 77 4080648 i.tyczynska@www.nysa.pl

SBZ - Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Konradowej

Jakubiszak Andrzej                         Specjalista                 

Konradowa 2,
48-300 Nysa    

77 4310499, 729697723 schronisko.konradowa@vp.pl

 

Metadane

Źródło informacji:Agnieszka Sokołowska
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Agnieszka Sokołowska
Data wprowadzenia:2019-06-14 15:08:55
Opublikował:Agnieszka Sokołowska
Data publikacji:2019-06-17 07:13:55
Ostatnia zmiana:2019-06-19 12:00:12
Ilość wyświetleń:450