Mnich Roman - Naczelnik - pok. 109 - tel. 77 4080569 r.mnich@www.nysa.pl

Piwowar Kazimiera - Zastępca Naczelnika - pok. 110 - tel. 77 4080582 k.piwowar@www.nysa.pl

Anna Smyk - Zastępca Naczelnika - pok. 107 - tel. 77 4080552 a.smyk@www.nysa.pl

RN - Komórka Realizacji Inwestycji

Jakimczyk Kazimierz Inspektor pok. 110 77 4080581 k.jakimczyk@www.nysa.pl
Borek Zenon Inspektor pok. 111 77 4080579 z.borek@www.nysa.pl
Szczęsna Halina Inspektor pok. 109 77 4080580 h.szczesna@www.nysa.pl
Budzińska Ewelina Podinspektor pok. 107 77 4080552 e.budzinska@www.nysa.pl

RE - Komórka Remontów

Szatkowski Witold Inspektor pok. 111 77 4080567 w.szatkowski@www.nysa.pl

PR - Komórka Przygotowania Inwestycji

Tatarczak Andrzej Inspektor pok. 111 77 4080579 a.tatarczak@www.nysa.pl

UR - Komórka Umów i Rozliczeń

Piwowar Kazimiera Inspektor pok. 110 77 4080582 k.piwowar@www.nysa.pl
Siwiec Katarzyna Inspektor pok. 110 77 4080581 k.siwiec@www.nysa.pl

PF - Komórka Pozyskiwania Funduszy

Długosz-Bilińska Monika Inspektor pok. 107 77 4080552
Olejnik Joanna Inspektor pok. 107 77 4080519 j.olejnik@www.nysa.pl
Smyk Anna Inspektor pok. 107 77 4080552 a.smyk@www.nysa.pl