Konstanty Ewelina - Naczelnik - pok. 16 - tel. 77 4080509 -e.konstanty@www.nysa.pl

DO - Komórka Dowodów Osobistych

Kaczmarska Aneta Inspektor pok. 17 77 4080531 a.kaczmarska@www.nysa.pl
Wierdak Tomasz Inspektor pok. 17 77 4080531 t.wierdak@www.nysa.pl

EL - Komórka Ewidencji Ludności

Cymbalista Małgorzata Inspektor pok. 19 77 4080527 m.cymbalista@www.nysa.pl
Byczek Maciej    Inspektor pok. 19 77 4080527 m.byczek@www.nysa.pl
Kochajkiewicz Jadwiga Inspektor pok. 19 77 4080637 j.kochajkiewicz@www.nysa.pl
Płończak Anna Podinspektor pok. 18 77 4080606 a.plonczak@www.nysa.pl